referencje

Fachowa i Otwarta

Donata Majchrzak-Popławska, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lesznie

W „budżetowych wtorkach” prowadzonych przez Panią Sandrę Martynów brały udział rodziny objęte wsparciem asystentów rodziny zatrudnianych przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Zastanawiałam się, czy w ogóle to ma sens? …bo jak można nauczyć kobiety zarządzać tak skromnymi środkami finansowymi, jakie często posiadają? Okazało się, że dla Pani Sandry nie było to trudne. Potrafiła nie tylko przekazać fachową wiedzę z dziedziny zarządzania budżetem domowym, ale także stworzyć przyjazną atmosferę otwartości. Dodatkowym atutem zajęć była możliwość uczestniczenia w nich również asystentów, którzy wspierają rodziny. Dzięki takiej formule i połączeniu, współpraca asystentów z rodzinami w obszarze zarządzania budżetami jest jeszcze bardziej efektywna.
wiarygodna i szczera

Jan Paweł Tomaszewski – mówca motywacyjny, prowadzący Konferencję Polko! Bądź zdrowsza III

Miałem okazję poznać Sandrę podczas rozmowy telefonicznej oraz na żywo podczas konferencji Polko bądź Zdrowsza 3 na której była jednym z prelegentów. Tytułem jej wystąpienia było: „Edukacja finansowa, a zdrowie” I choć miała zaledwie 25 minut wykorzystała go perfekcyjnie. Przekazała wiele cennych i wartościowych wskazówek, choć wydawać się może, że te dwa skrajne tematy ze sobą połączyć to sprawa wręcz nierealna. Nie dla Sandry. Sandra pokazała, że jest to możliwe, ale też podzieliła się przykładami z własnego życia, czyli po prostu jak ona to robi. A robi to genialnie.
Z pełnym przekonaniem rekomenduję Sandrę Martynów jako eksperta we wspomnianych dziedzinach. Jest wiarygodna i szczera, a to w dzisiejszym świecie wartości bezcenne.

energia i zaangażowanie

Jola Hądzlik – uczestniczka I edycji Klubu Kobieta i Pieniądze

Na ogłoszeniach w „elce” wyczytałam, że ruszył cykl spotkań Klubu Kobieta i Pieniądze, postanowiłam pojechać i dowiedzieć się czegoś więcej. Okazało się , że dotyczą tego jak sobie w dzisiejszych czasach poradzić z odpowiednią organizacją swoich finansów. Jak planować wydatki, żeby wystarczyło na życie, opłaty i jeszcze żeby zaoszczędzić np. na wakacje, czy remont. Dowiedziałam się tam, jak i gdzie rozwijać swoją wiedzę w tym temacie, bo przecież nikt nas tego nie uczył. Każde spotkanie dotyczyło innego zagadnienia, nie trzeba było być na każdym, ale na każde z nich jechałam z zaciekawieniem. Wartością dodaną jest to, że poznałam wiele fajnych i interesujących kobiet z różnych środowisk. Wzajemnie się wspierałyśmy i wspieramy, a prowadząca Sandra to wulkan pozytywniej energii, bez jej zaangażowania nie było by tak wspaniale.

Kontakt

Pracownia Rozwoju Osobistego "Dla Ciebie" Aleksandra Martynów

64-117 Krzycko Małe, Główna 4, NIP 6971854593

6 + 9 =